м. Львів, вул. І.Франка, 14
код 5555, 3-ій поверх
098 870 60 70 093 438 44 90
Центр корпоративного навчання LETsДосвід роботи з ІТ компаніями, колцентрами, логістичними та виробничими компаніями. Викладачі - носії мови
Slider
Щоб дізнатися більше, телефонуйте 098 870 60 70,
або залиште Ваші контактні дані
Пропонуємо пройти безкоштовне тестування з визначення рівня англійської мови у нашому офісі або пройдіть онлайн тест
Заговори, щоб я тебе побачив (Сократ)
Чому нас обирають

Досвід роботи з корпоративними клієнтами: ІТ компаніями, логістичними компаніями, виробничими підприємствами.

Організація навчального процесу

Англійська, німецька, польська, французька у Вашому офісі або в навчальних аудиторіях нашого Центру.

Розмовна іноземна мова

Вивчаємо розмовну іноземну мову. Якщо це англійська можна обрати британський, або американський варіант. В процесі навчання використовуються найновіші підручники з цікавими відео та аудіо матеріалами, інтерактивні ігри. Пройшовши курс розмовної іноземної мови, Ви подолаєте мовний бар’єр і зможете спілкуватися у побутових ситуаціях.

Ділова іноземна мова

Курс допоможе Вам розвинути мовленнєві навички для успішного проведення зустрічей, переговорів, презентацій, письмові навички для ведення ділової кореспонденції, написання звітів тощо. “Родзинкою” курсу є наші заняття Сase­studies (метод конкретних ситуацій). Вперше цей метод був застосований в Harvard Business School в 1924 році, зараз його активно використовують у бізнес­ навчанні у всьому світі і він продовжує завойовувати нових прихильників. Опрацювання … Продовжити читання “Ділова іноземна мова”

Бізнес семінари англійською мовою

Унікальність проведення бізнес-семінарів полягає в тому, що фахівці-практики діляться власним досвідом у сфері ведення бізнесу.

Наші викладачі

Нашими викладачами є кваліфіковані українські викладачі та викладачі носії мови (рідною мовою яких, є мова що викладається).

letschool.ua@gmail.com 098 870 60 70 © LETs 2018
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهافزایش فالوور اینستاگرامrastait.irپارتیشنقیمت پارتیشن