м. Львів, вул. І.Франка, 14
код 5555, 3-ій поверх
098 870 60 70 093 438 44 90
Топ 5 медичних серіалів для вдосконалення англійської

Лікарі та медсестри, котрі знають англійську, звісно, мають вищу цінність на ринку праці та, відповідно, більше можливостей отримати цікавіші пропозиції. Підтягнути професійну лексику можна не лише за допомогою підручників, а й поєднуючи корисне із приємним, як, наприклад, перегляд фільмів чи серіалів.

Ми провели невеличке опитування серед студентів LETs Center та визначили Топ 5  Медичних Англомовних Серіалів. Отже, щоб було максимально корисно, дивитись варто із субтирами.

Попкорн, чіпси, кола чи канапки з шинкою (хто що любить) і поїхали збагачувати словниковий запас та розширювати кругозір!

Доктор Хауз /House/  Зухвалий, із специфічним почуттям гумору інфекціоніст (добре, що не перфекціоніст) береться за надскладні випадки. Надивившись Доктора Хауза  під усі симптоми підходить один діагноз – вовчанка…

2 Швидка Допомога /ER від анг Emergency Room/ – найдовша медична драма в історії американського телебачення (1994-2009). Ну і, звісно, ще молодий красивий та небезпечний Джорж Клуні!

3 Доктор Квін / Dr. Quinn, Medicine Woman/ – історія жінки лікарки на Дикому Заході. Джейн Сеймур (виконавиця головної ролі) просто шикарна! Героїня гарно доводить, що жінка – це  не тільки друг людини, а й розумне та самодостатнє творіння. Це зараз, коли всі за партнерські стосунки, нам легко, а тоді… Одним словом купа пригод та кохання до нестями.

4 Анатомія Грей / Grey’s Anatomy/  Задумка авторів – шоу про розумних жінок, що конкурують між собою. Назва серіалу є своєрідною грою слів, що включає в себе назву підручника Генрі Грея “Анатомія Грея” та прізвище головної героїні Мередіт Грей. Розумна та амбітна Грей легко “заганяє під плінтус” не дуже впевнених у собі представників сильної статі, тому аудиторія, переважно, жіноча.

5 Частини тіла / Nip and Tuck/ Історія про двох друзів талановитих пластичних хірургів, що роблять гарних жінок ще гарнішими. Такі собі сірі будні дорогої приватної клініки пластичної хірургії у Маямі, розбавлені елементами чорного гумору.

Обирайте те, що до смаку, вмощуйтесь позручніше та насолоджуйтесь переглядом!

letschool.ua@gmail.com 098 870 60 70 © LETs 2018
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهافزایش فالوور اینستاگرامrastait.irپارتیشنقیمت پارتیشن