м. Львів, вул. І.Франка, 14
код 5555, 3-ій поверх
098 870 60 70 093 438 44 90
А ти знаєш свій рівень англійської?!

Питання щодо твого рівня англійської заводить в глухий кут? І взагалі, яка різниця між “А1” та “B2”? Intermediate – це добре чи погано? І чи буває рівень Pre-Advanced? Насправді, рівень володіння мовою – це те, як добре ти вмієш користуватись нею. Визначення рівня володіння мовою базується на рекомендац іях Резолюції з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання.

Бажаєш дізнатись свій рівень?

ПРОХОДЬ ТЕСТ ОНЛАЙН 

та шукай детальне роз’яснення свого результату в табличці:  

A1

Elementary

Ти можеш надати просту інформацію про себе (наприклад, про місце проживання, знайомих, описати особисті речі). Ти вмієш написати листівку-привітання, заповнити анкету чи реєстраційну форму. Ти читаєш та розумієш коротенькі тексти, що складаються з простих речень.

A2

Pre-Intermediate

Ти спілкуєшся на побутовому рівні на загальну тематику в теперішньому та минулому часі (про сімейне життя, шопінг, погоду, роботу). Можеш дати раду, якщо потрібно написати нотатку, повідомлення чи лист другові.

B1

Intermediate

Ти можеш гарно поділитись враженнями та переживаннями, розповісти про свої мрії, надії та сподівання. Перебуваючи в англомовній країні, ти безпроблемно розумієш її жителів, якщо ви спілкуєтесь на тему особистих інтересів, дозвілля.

B2

Upper Intermediate

До всього описаного вище, додається вміння аргументовано дискутувати за фахом. Крім того, спілкування з носіями мови про конкретне та абстрактне не створює жодних проблем. Ти легко можеш наводити свої аргументи та контраргументи.

C1

Advanced

Ти круто знаєш граматику. Твоя розмовна мова збагачена ідіомами та фразовими дієсловами, а швидкість мови вражає.  Ти можеш навчатись англійською. 

C2 

Proficiency

Навіть у найскладніших мовних ситуаціях ти – на висоті! Твоя мова вражає швидкістю, багатством та бездоганною вимовою. Ти можеш не тільки читати наукові статті, а й легко писати їх. Виступаючи на публіці, говориш впевнено та легко доносиш свою думку слухачам.

Бажаємо кожному досягти бажаного рівня!

letschool.ua@gmail.com 098 870 60 70 © LETs 2018
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهافزایش فالوور اینستاگرامrastait.irپارتیشنقیمت پارتیشن