м. Львів, вул. І.Франка, 14
код 5555, 3-ій поверх
098 870 60 70 093 438 44 90
Слухай улюблені пісні та вивчай англійську!

Чи задумувався ти над тим, що слухати пісні можна не лише задля власного задоволення, а і для поліпшення своєї англійської? Як? А все дуже просто! Підтверджено, що такий спосіб навчання –  один з найбільш простих і ефективних, щоб розширити свій словниковий запас і протретувати граматику. Коли ти постійно слухаєш пісню, яка тобі подобається, ти автоматично … Продовжити читання “Слухай улюблені пісні та вивчай англійську!”

Лайфхаки, які допоможуть тобі у вивченні англійської

Найперше, що тобі потрібно – Почни вчитися! Все дуже просто – головне ПОЧНИ! Приділяй навчанню хоча б 15-30  хвилин щодня і ти побачиш результат. А взагалі, найкраще, визнач час для навчання – наприклад 19:30 чи зранку – бо часу завжди бракує, скільки годин не мала б доба, а ця звичка стане максимально корисною для тебе.  … Продовжити читання “Лайфхаки, які допоможуть тобі у вивченні англійської”

Чому нас обирають

  Іноземна мова у Вашому офісі! Більше 8 років досвіду; Співпраця з ІТ компаніями, логістичними компаніями, виробничими підприємствами, державними організаціями тощо; Наші викладачі – досвідчені дипломовані спеціалісти, носії мови; мають досвід роботи з корпоративними клієнтами; Проміжні тестування (контроль ефективності) впродовж усього періоду навчання та в кінці навчального курсу – фінальне тестування; Оптимальне співвідношення ціна/якість; Заняття проводяться у Вас в офісі, що дає змогу контролювати процес навчання; … Продовжити читання “Чому нас обирають”

Топ 10 мобільних додатків для вивчення англійської

“Потрібно вчити англійську, але не має на це часу!” – впізнаєш себе?  А можливо тобі мало аудиторних занять і ти прагнеш тренувати свою англійську щодня?  Сьогодні ми поговоримо про те, як максимально корисно використовувати кожну хвилину вільного часу. В чергах, в дорозі, під час прогулянки, в момент, коли  просто насолоджуєшся ранковою кавою чи під час обіду … Продовжити читання “Топ 10 мобільних додатків для вивчення англійської”

17 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови

      Сьогодні ми Вам розкажемо, де знайти додаткові, а головне БЕЗКОШТОВНІ ресурси для вивчення мови. Зручність, свобода й економія часу – ось що дає нам онлайн-навчання. Гнучкий навчальний графік для тих, хто не сидить  на одному місці, постійно подорожує чи з головою поринув в роботу, для тих, кому мало звичайних аудиторних занять. Не потрібно … Продовжити читання “17 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови”

Переваги вивчення англійської онлайн

      Навчатися онлайн дуже зручно, адже саме такий формат навчання найкраще підходить під стиль життя сучасної людини і має низку вагомих переваг: Ви маєте можливість скласти для себе гнучкий індивідуальний навчальний графік. Таке вивчення англійської підійде для людей, які не сидять на одному місці, постійно подорожують чи з головою поринули в роботу. Не … Продовжити читання “Переваги вивчення англійської онлайн”

ЗНО з Англійської мови. Корисні поради.

У кожного випускника, а особливо у батьків, цілком природно виникає багато запитань. Як якісно підготуватися до такого важливого тесту? На що варто звернути увагу при виборі репетитора? Чи реально самостійно скласти цей іспит? Яка кількість занять потрібна? Чи реально спрогнозувати кінцевий результат? Скільки коштує репетитор? Коли варто розпочати підготовку?  Як обрати репетитора Найкращими репетиторами є … Продовжити читання “ЗНО з Англійської мови. Корисні поради.”

Англійська як рідна? Курс з носієм!

Хочеш вільно розмовляти англійською – вчися з нейтів-спікером – людиною, для якої іноземна є рідною.  Що дають заняття з носієм мови? 1. «Справжня» мова. Ніхто краще не пояснить доречності вживання слів чи ідіом ніж «нейтів – спікер» (не кажучи вже про сленг)! Ви почуєте фрази, що дійсно вживаються в повсякденному житті. 2. Прекрасне сприйняття на слух. Зазвичай, україномовний викладач … Продовжити читання “Англійська як рідна? Курс з носієм!”

Англійська для всіх! Семестр 2019.

Ми з радістю повідомляємо про старт нових груп ! Ви прийняли правильне рішення – вивчити англійську мову з нами!   Загальний курс Англійської мови усіх рівнів ( Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate) Англійська для Бізнесу Підготовка до ЗНО Англійська для підлітків   навчання в групі індивідуальні заняття заняття з носієм мови У нас викладають кваліфіковані  … Продовжити читання “Англійська для всіх! Семестр 2019.”

7 типових помилок у вивченні іноземної мови

  Вкотре берешся за вивчення англійської і вже через місяць ентузіазм згасає? Кілька років штудіюєш  німецьку, а рівень не просувається далі «нижче середнього»? Після перших 10 занять французької вирішив для себе, що вивчення мов – це не твоє? Причина очевидна – ти допустив найтиповіші помилки у вивченні іноземної =) Відсутність комплексного підходу. Неможливо вивчити мову … Продовжити читання “7 типових помилок у вивченні іноземної мови”

Новий семестр з LETs!

Англійська для всіх! Семестр 2018. Ми з радістю повідомляємо про старт нових груп ! Ви прийняли правильне рішення – вивчити англійську мову!   Загальний курс Англійської мови усіх рівнів (Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate) Англійська для Бізнесу Підготовка до ЗНО Підготовка до Вступу у Магістратуру Групи як і  для тих, хто ніколи не вивчав англійської … Продовжити читання “Новий семестр з LETs!”

Іноземна мова, як рідна? Легко!

  Хочеш вільно розмовляти англійською, іспанською чи німецькою – вчися з нейтів-спікером – людиною, для якої іноземна є рідною.  Що дають заняття з носієм мови? 1. «Справжня» мова. Ніхто краще не пояснить доречності вживання слів чи ідіом ніж «нейтів – спікер» (не кажучи вже про сленг)! Ви почуєте фрази, що дійсно вживаються в повсякденному житті. … Продовжити читання “Іноземна мова, як рідна? Легко!”

А ти знаєш свій рівень англійської?!

Питання щодо твого рівня англійської заводить в глухий кут? І взагалі, яка різниця між “А1” та “B2”? Intermediate – це добре чи погано? І чи буває рівень Pre-Advanced? Насправді, рівень володіння мовою – це те, як добре ти вмієш користуватись нею. Визначення рівня володіння мовою базується на рекомендац іях Резолюції з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання. Бажаєш дізнатись … Продовжити читання “А ти знаєш свій рівень англійської?!”

Топ 5 медичних серіалів для вдосконалення англійської

Лікарі та медсестри, котрі знають англійську, звісно, мають вищу цінність на ринку праці та, відповідно, більше можливостей отримати цікавіші пропозиції. Підтягнути професійну лексику можна не лише за допомогою підручників, а й поєднуючи корисне із приємним, як, наприклад, перегляд фільмів чи серіалів. Ми провели невеличке опитування серед студентів LETs Center та визначили Топ 5  Медичних Англомовних … Продовжити читання “Топ 5 медичних серіалів для вдосконалення англійської”

Фільми мовою оригіналу. 5 ресурсів де дивитися.

  Серед численних можливостей зробити процес вивчення іноземної мови цікавим та захопливим є кіноперегляд мовою оригіналу. Сьогодні різноманітні Інтернет-ресурси надають нам безліч опцій при перегляді, а саме: поділ фільмів за рівнем складності, можливість перегляду з субтитрами чи без, онлайн-словничок незнайомих слів, миттєвий переклад тощо. Ефективність, ясна річ, залежить від того, чи Ти скористаєшся нашими порадами … Продовжити читання “Фільми мовою оригіналу. 5 ресурсів де дивитися.”

Подарункові сертифікати на майстер-клас з олійного живопису для дорослих.

🎨Оригінальний подарунок друзям, співробітникам чи близькій людині🎨 🎨🍎🍏Мріяли малювати❓ 🎨🍎Картини на “Вернісажі” не надихають Вас, хочете мати кращі❓ 🎨Малюєте вже, але шукаєте натхнення❓ 🎨🍎Друзі вже малюють, а Ви ще ні :)❓ 🍎🍏Не маєте ідеї, чим себе потішити суботнього дня❓ 🎨Шукаєте оригінальний подарунок ❓ 🎨🍎🍏Малюєте уві сні❓ 🎨🍎Або придумайте власну причину, чому варто приєднатися до нас!!!! … Продовжити читання “Подарункові сертифікати на майстер-клас з олійного живопису для дорослих.”

7 практичних порад, які полегшать вивчення мови!

Вивчення англійської, чи будь-якої іншої іноземної мови може бути цікавим та ефективним. Ми підготували для Вас добірку практичних порад, які суттєво полегшать вивчення будь-якої іноземної мови. 1) Читайте адаптовані книги іноземною мовою, що підійдуть як початківцям, так і тим, хто впевнено володіє мовою. 2) Змініть налаштування мови на мобільному, інших ґаджетах та в соціальних мережах … Продовжити читання “7 практичних порад, які полегшать вивчення мови!”

letschool.ua@gmail.com 098 870 60 70 © LETs 2018
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهافزایش فالوور اینستاگرامrastait.irپارتیشنقیمت پارتیشن