м. Львів, вул. І.Франка, 14
код 5555, 3-ій поверх
098 870 60 70 093 438 44 90
ЗНО з Англійської мови. Корисні поради.

У кожного випускника, а особливо у батьків, цілком природно виникає багато запитань. Як якісно підготуватися до такого важливого тесту? На що варто звернути увагу при виборі репетитора? Чи реально самостійно скласти цей іспит? Яка кількість занять потрібна? Чи реально спрогнозувати кінцевий результат? Скільки коштує репетитор? Коли варто розпочати підготовку?  Як обрати репетитора Найкращими репетиторами є … Продовжити читання “ЗНО з Англійської мови. Корисні поради.”

Англійська як рідна? Курс з носієм!

Хочеш вільно розмовляти англійською – вчися з нейтів-спікером – людиною, для якої іноземна є рідною.  Що дають заняття з носієм мови? 1. «Справжня» мова. Ніхто краще не пояснить доречності вживання слів чи ідіом ніж «нейтів – спікер» (не кажучи вже про сленг)! Ви почуєте фрази, що дійсно вживаються в повсякденному житті. 2. Прекрасне сприйняття на слух. Зазвичай, україномовний викладач … Продовжити читання “Англійська як рідна? Курс з носієм!”

Англійська для всіх! Семестр 2019.

Ми з радістю повідомляємо про старт нових груп ! Ви прийняли правильне рішення – вивчити англійську мову з нами!   Загальний курс Англійської мови усіх рівнів ( Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate) Англійська для Бізнесу Підготовка до ЗНО Англійська для підлітків   навчання в групі індивідуальні заняття заняття з носієм мови У нас викладають кваліфіковані  … Продовжити читання “Англійська для всіх! Семестр 2019.”

7 типових помилок у вивченні іноземної мови

Вкотре берешся за вивчення англійської і вже через місяць ентузіазм згасає? Кілька років штудіюєш  німецьку, а рівень не просувається далі «нижче середнього»? Після перших 10 занять французької вирішив для себе, що вивчення мов – це не твоє? Причина очевидна – ти допустив найтиповіші помилки у вивченні іноземної =) 1. Відсутність комплексного підходу. Неможливо вивчити мову лише … Продовжити читання “7 типових помилок у вивченні іноземної мови”

Новий семестр з LETs!

Англійська для всіх! Семестр 2018. Ми з радістю повідомляємо про старт нових груп ! Ви прийняли правильне рішення – вивчити англійську мову!   Загальний курс Англійської мови усіх рівнів (Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate) Англійська для Бізнесу Підготовка до ЗНО Підготовка до Вступу у Магістратуру Групи як і  для тих, хто ніколи не вивчав англійської … Продовжити читання “Новий семестр з LETs!”

Іноземна мова, як рідна? Легко!

  Хочеш вільно розмовляти англійською, іспанською чи німецькою – вчися з нейтів-спікером – людиною, для якої іноземна є рідною.  Що дають заняття з носієм мови? 1. «Справжня» мова. Ніхто краще не пояснить доречності вживання слів чи ідіом ніж «нейтів – спікер» (не кажучи вже про сленг)! Ви почуєте фрази, що дійсно вживаються в повсякденному житті. … Продовжити читання “Іноземна мова, як рідна? Легко!”

А ти знаєш свій рівень англійської?!

Питання щодо твого рівня англійської заводить в глухий кут? І взагалі, яка різниця між “А1” та “B2”? Intermediate – це добре чи погано? І чи буває рівень Pre-Advanced? Насправді, рівень володіння мовою – це те, як добре ти вмієш користуватись нею. Визначення рівня володіння мовою базується на рекомендаціях Резолюції з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання. Бажаєш дізнатись свій … Продовжити читання “А ти знаєш свій рівень англійської?!”

Топ 5 медичних серіалів для вдосконалення англійської

Лікарі та медсестри, котрі знають англійську, звісно, мають вищу цінність на ринку праці та, відповідно, більше можливостей отримати цікавіші пропозиції. Підтягнути професійну лексику можна не лише за допомогою підручників, а й поєднуючи корисне із приємним, як, наприклад, перегляд фільмів чи серіалів. Ми провели невеличке опитування серед студентів LETs Center та визначили Топ 5  Медичних Англомовних … Продовжити читання “Топ 5 медичних серіалів для вдосконалення англійської”

Фільми мовою оригіналу

  Серед численних можливостей зробити процес вивчення іноземної мови цікавим та захопливим є кіноперегляд мовою оригіналу. Сьогодні різноманітні Інтернет-ресурси надають нам безліч опцій при перегляді, а саме: поділ фільмів за рівнем складності, можливість перегляду з субтитрами чи без, онлайн-словничок незнайомих слів, миттєвий переклад тощо. Ефективність, ясна річ, залежить від того, чи Ти скористаєшся нашими порадами … Продовжити читання “Фільми мовою оригіналу”

Подарункові сертифікати на майстер-клас з олійного живопису для дорослих.

🎨Оригінальний подарунок друзям, співробітникам чи близькій людині🎨 🎨🍎🍏Мріяли малювати❓ 🎨🍎Картини на “Вернісажі” не надихають Вас, хочете мати кращі❓ 🎨Малюєте вже, але шукаєте натхнення❓ 🎨🍎Друзі вже малюють, а Ви ще ні :)❓ 🍎🍏Не маєте ідеї, чим себе потішити суботнього дня❓ 🎨Шукаєте оригінальний подарунок ❓ 🎨🍎🍏Малюєте уві сні❓ 🎨🍎Або придумайте власну причину, чому варто приєднатися до нас!!!! … Продовжити читання “Подарункові сертифікати на майстер-клас з олійного живопису для дорослих.”

7 практичних порад, які полегшать вивчення мови!

Вивчення англійської, чи будь-якої іншої іноземної мови може бути цікавим та ефективним. Ми підготували для Вас добірку практичних порад, які суттєво полегшать вивчення будь-якої іноземної мови. 1) Читайте адаптовані книги іноземною мовою, що підійдуть як початківцям, так і тим, хто впевнено володіє мовою. 2) Змініть налаштування мови на мобільному, інших ґаджетах та в соціальних мережах … Продовжити читання “7 практичних порад, які полегшать вивчення мови!”

letschool.ua@gmail.com 098 870 60 70 © LETs 2018
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهافزایش فالوور اینستاگرامrastait.irپارتیشنقیمت پارتیشن