м. Львів, вул. І.Франка, 14
код 5555, 3-ій поверх
098 870 60 70 093 438 44 90

Іноземна мова, як рідна? Легко!

Хочеш вільно розмовляти англійською, іспанською чи німецькою – вчися з нейтів-спікером – людиною, для якої іноземна є рідною.

 Що дають заняття з носієм мови?

1. «Справжня» мова. Ніхто краще не пояснить доречності вживання слів чи ідіом ніж «нейтів – спікер» (не кажучи вже про сленг)! Ви почуєте фрази, що дійсно вживаються в повсякденному житті.
2. Прекрасне сприйняття на слух. Зазвичай, україномовний викладач розмовляє зі студентами чітко, дотримуючись певного темпу; викладач-носій – швидко і природньо. З кожним заняттям ти все краще розумітимеш співрозмовника-іноземця.
3. Ідеальна вимова. Ви постійно чуєте правильну вимову. Крім того викладачі-іноземці звертають особливу увагу на вимову студентів та завжди виправляють.
4. Цікаві, неординарні заняття. Заняття з носіями – це завжди актуальні теми для обговорення, ігри, цікаві відео, корисні завдання =)
5. Знайомство з новою культурою. В процесі навчання іноземці завжди радо знайомлять студентів з культурою своєї країни, особливостями менталітету та побуту. Такі знання обов’язково знадобляться в разі переїзду чи в подорожах.
6. Активізація мислення. На занятті з носієм немає змісту вживати рідну мову – викладач її не розуміє =) Як наслідок, щоб донести думку приходиться не тільки розмовляти, а й думати іноземною.
7. Впевненість у собі. Можеш порозумітися з нейтів-спікером – значить мова тобі таки підкориться! =)

Де знайти носія мови?

1. Безліч ресурсів з вивчення англійської пропонують спілкування з іноземцями онлайн. Ще одне джерело – соціальні мережі.
2. Поцікався чи організовують у твоєму місті зустрічі з іноземцями. Можна зустріти дуже цікавих людей, заодно попрактикувати іноземну мову.
3. Курси іноземних мов – найнадійніший варіант. Мовна школа співпрацює з досвідченими викладачами та пропонує хороші навчальні програми.

Для тих, хто хоче визначити свій рівень англійської та розібратися з градацією рівнів читайте статтю – А ти знаєш свій рівеньанглійської?!

letschool.ua@gmail.com 098 870 60 70 © LETs 2018
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهافزایش فالوور اینستاگرامrastait.irپارتیشنقیمت پارتیشن