м. Львів, вул. І.Франка, 14
код 5555, 3-ій поверх
098 870 60 70 093 438 44 90

7 типових помилок у вивченні іноземної мови

Вкотре берешся за вивчення англійської і вже через місяць ентузіазм згасає? Кілька років штудіюєш  німецьку, а рівень не просувається далі «нижче середнього»? Після перших 10 занять французької вирішив для себе, що вивчення мов – це не твоє? Причина очевидна – ти допустив найтиповіші помилки у вивченні іноземної =)

1. Відсутність комплексного підходу. Неможливо вивчити мову лише виконуючи граматичні вправи з підручника чи виключно переглядаючи серіали мовою оригіналу. Необхідно поєднувати різні види діяльності. Читай різні статті, щоб збагатити лексику; вчи граматику, щоб говорити правильно; проходь тести, тим самим закріплюй вивчене; слухай пісні іноземною та дивися фільми з субтитрами для кращого сприйняття мови на слух; спілкуйся з іноземцями, щоб подолати страх розмовляти. Інакше, твоя англійська/німецька/ французька не будуть повноцінними.

2. Недотримання систематичності. Робиш значні перерви вивчаючи англійську (чи будь-яку іншу мову) – хороший результат точно забариться… Обов’язково сформуй розклад та неухильно його дотримуйся, доки не виробиться звичка і англійська не стане частиною життя . Але!!! Ні в якому разі не перестарайся з інтенсивністю, щоб навчальний процес не став мукою.

3. Нехтування повторенням вивченого. Якщо займаєшся з викладачем чи ходиш на курси – обов’язково виконуй домашнє завдання. Лише повторюючи вивчене ти остаточно запам’ятаєш матеріал і, отже, зможеш використати в спілкуванні.

4. Обмежена комунікація. Часто ми обмежуємося лише теорією, але ж мова – це практика, живе спілкування! Знаходь собі співрозмовників: таких самих учнів як ти (і вчися на їх помилках), носіїв мови (і засвоюй «справжню», «живу» мову) =)

5. Заперечення професійної допомоги. Іноді ми нехтуємо можливістю навчання з вчителями. Мовні курси, репетитори, програми навчання онлайн організують твій навчальний процес, скерують в правильному напрямку, виправлять помилки.

6. Відсутність чіткої мети та мотивації. Ти мусиш знати для чого тобі іноземна, інакше втратиться зміст навчання. Постав реальну мету – нова робота, захоплююча подорож, цікаве знайомство чи інше. Мотивуй себе, нагороджуй за хороший результат і тоді процес буде приємним і ти побачиш прогрес.

7. Нетерплячість. Часто, учні завчасно опускають руки, забуваючи, що для освоєння будь-якої науки потрібен час. Вивчити мову за місяць неможливо (якщо, звичайно, ти не геній). Дай собі час!

Пам’ятай, твій успіх залежить лише від тебе!

letschool.ua@gmail.com 098 870 60 70 © LETs 2018
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهافزایش فالوور اینستاگرامrastait.irپارتیشنقیمت پارتیشن